رزرو وقــــــت

سفارت کرواسی

تماس رایگان برای مشاوره تخصصی :

کـارشـنـاسـان

امــــور ویــــزا و ســــــــفــــــــارت

خانم الوند
آقای رحیمی
خانم آتنا الوند
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.

از زبان مخاطبان

وقت سفارت

بشنوید

مخاطب 1

مخاطب 2

مخاطب 3

مخاطب 4

اطلاعات تماس با وقت سفارت

 ایران – تهران – میرداماد. بازار بزرگ میرداماد طبقه دوم واحد 203
همه روزه - 9 صبح تا 5 عصر
پرچم کرواسی
آیا برای سفر به کرواسی نیاز به وقت سفارت دارید؟ در این راهنما، مراحل دریافت وقت سفارت کرواسی را بررسی می‌کنیم تا به شما در برنامه‌ریزی سفرتان کمک کنیم.
 1. آشنایی با نیازمندی‌ها: قبل از هر چیز، اطمینان حاصل کنید که برای ورود به کرواسی نیاز به ویزا یا وقت سفارت دارید. برای برخی کشورها، مانند کرواسی، شما نیاز به ویزا یا وقت سفارت برای ورود به این کشور دارید.
 2. مطالعه نیازمندی‌ها: به وبسایت رسمی سفارت یا کنسولگری کرواسی مراجعه کنید و نیازمندی‌ها و مدارک مورد نیاز برای درخواست وقت سفارت را بررسی کنید. این اطلاعات شامل مدارک شناسایی، فرم‌های درخواست، و سایر اسناد مربوطه می‌شود.
 3. آماده‌سازی مدارک: تمام مدارک مورد نیاز برای درخواست وقت سفارت کرواسی را آماده کنید. این ممکن است شامل کپی پاسپورت، عکس رنگی، بلیت‌های هواپیما، و سایر مدارک مربوطه باشد.
 4. پر کردن فرم‌های درخواست: پس از آماده‌سازی مدارک، فرم‌های درخواست مربوطه را به دقت پر کنید. اطلاعات شخصی و جزئیات سفر خود را به صورت صحیح و کامل وارد کنید.
 5. ثبت نام برای مصاحبه: با استفاده از وبسایت یا سیستم آنلاین سفارت یا کنسولگری کرواسی، وقت مصاحبه خود را انتخاب کنید و آن را ثبت نام کنید. مطمئن شوید که زمان مصاحبه، با توجه به برنامه سفرتان، مناسب است.
 6. حضور در مصاحبه: در روز مصاحبه، به موقع در محل تعیین شده حاضر شوید و تمام مدارک مورد نیاز را به همراه داشته باشید. مصاحبه ممکن است شامل سوالاتی در مورد اقامت و هدف سفر شما باشد.
 7. پیگیری وضعیت: پس از مصاحبه، پیگیری وضعیت درخواست وقت سفارت کرواسی خود را فراموش نکنید. شما می‌توانید از طریق وبسایت vfs  اقدام به پیگیری نمایید.
وقت سفارت کرواسی - زاگرب

راهنمای کامل وقت سفارت کرواسی

بازدید از کشورهای دیگر همیشه شیرین و جذاب است، ولی برای رفتن به آن‌ها باید روندی پیچیده را طی کرد که ممکن است برای برخی افراد ترسناک و دشوار باشد. اما با اطلاعات صحیح و دقیق، هیچ مانعی نمی‌تواند مانع شما شود. در این پست، به بررسی نحوه گرفتن وقت سفارت کرواسی برای سفر به این کشور خواهیم پرداخت.در این راهنما، تمامی مدارک و اطلاعات مورد نیاز برای اخذ ویزا، هزینه‌های مربوط به آن و نکات مهمی که باید در این زمینه بدانید، به شما توضیح داده می‌شود. همچنین به پاسخ به سوالات متداولی که ممکن است در ذهن شما باشد، خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید تا با راهنمای کامل و قابل فهم ما به راحتی و با خیال راحت به سفر خود بروید.

علاقه‌مندی به سفر به کرواسی و اهمیت وقت سفارت

کرواسی با طبیعت خیره کننده، شهرهای باستانی، سواحل زیبا و فرهنگ غنی خود به عنوان یک مقصد محبوب برای توریستان انتخاب می‌شود. این کشور جزا اتحادیه اروپا و پیمان شنگن است. بنابراین، علاقه‌مندی به سفر به این کشور بسیار شایسته است. ایرانی ها به منظور گرفتن ویزای توریستی، تحصیلی، کاری و بازدید از اعضای خانواده معمولا علاقمند به سفر به این کشور هستند. توجه داشته باشید که برای هر نوع ویزای که بخواهید به مدارک متفاوتی نیاز دارید. برای وقت سفارت و ورود به کرواسی، باید به تمام جزئیات توجه کنید.در این راهنما، به شما می‌گوییم که وقت سفارت کرواسی از طریق کارگزاری vfs گرفته می شود، چه مدارکی لازم است و چگونه بهترین راه برای آماده شدن طی کنید. همچنین، به پاسخ دادن به سوالات متداول مرتبط با وقت سفارت می‌پردازیم. اطمینان حاصل کنید که با مطالعه این راهنما، آمادگی کامل برای سفر خود به کرواسی خواهید داشت.

مدارک مورد نیاز برای وقت سفارت کرواسی

پیش از اقدام به درخواست وقت سفارت، بسیار مهم است که مدارک مورد نیاز را به دقت بررسی و آماده کنید. این اقدام، به شما کمک می‌کند تا تقاضای شما به طور صحیح پردازش شود و زمان مورد نیاز برای انجام امور سفارتی کوتاه شود.مهمترین مدارک مورد نیاز برای وقت سفارت کرواسی عبارتند از:
 • پاسپورت: پاسپورت شما باید حداقل به مدت شش ماه اعتبار داشته باشد و صفحه‌های خالی برای نشان دادن ویزای کرواسی داشته باشد.
 • فرم درخواست ویزای شنگن: فرم درخواست وقت سفارت کرواسی را باید به طور کامل تکمیل نموده و اطلاعات شخصی مربوط به خود را در آن وارد کنید.
 • عکس پاسپورتی : تصویر رنگی آخرین عکس رسمی شما که به تازگی گرفته شده است را نیز باید به همراه مدارک دیگر ارائه دهید.
 • بلیط رفت و برگشت: با توجه به نوع ویزای درخواستی شما بلیط رفت و برگشت خود را نیز برای نشان دادن تاریخ ورود و خروج از کرواسی باید ارائه کنید.
 • بیمه مسافرتی: بیمه مسافرتی که شامل پوشش درمانی و بیمه بیماری است را نیز باید ارائه کنید.
در طول مراحل اخذ وقت سفارت کرواسی، ممکن است سفارت از شما درخواست مدارک و اطلاعات اضافی داشته باشد. بنابراین، همیشه باید به ایمیل و شماره های که برای ارتباط اعلام کرده توجه داشته باشید.
نمونه پاسپورت کرواسی
نمونه پاسپورت کرواسی

اهمیت مدارک مالی و تحصیلی:

مدارک مالی و تحصیلی نیز با توجه به نوع ویزای درخواستی شما می تواند بسیار مهم باشد. این مدارک به عنوان یکی از موارد اساسی در اخذ ویزا از سوی مقامات کرواسی بررسی می‌شوند و باید به درستی و کاملیت خواسته شده ارائه شوند. برخی از این مدارک را برای شما در ادامه آورده ایم:
 • تاییدیه بانکی: به عنوان متقاضی ویزا، باید توانایی مالی لازم برای تامین هزینه‌های خود و مخارج زندگی در طول اقامت در کرواسی را داشته باشید. برای اثبات این توانایی، باید تاییدیه بانکی از حساب بانکی خود به همراه تراز حساب و تاریخچه تراکنش‌ها ارائه دهید.
 • اسناد مربوط به مشاغل: اگر شما یک کسب و کار دارید، باید مدارکی که اثبات می‌کنند کسب و کار شما فعال است و درآمد مناسبی دارید را ارائه دهید. این مدارک می‌توانند شامل گزارش مالی، رونوشت قراردادها و تعهدنامه‌ها، اظهارنامه مالیاتی و سایر موارد مرتبط با کسب و کار شما باشند.
 • مدارک تحصیلی: اگر شما یک دانشجو هستید، باید مدارک مربوط به وضعیت تحصیلی خود را نیز ارائه دهید. ممکن است شامل ترجمه مدارک تحصیلی، تاییدیه از دانشگاه یا مدرسه و یا هر نوع دیگری از مدرک باشد.

مراحل درخواست و اخذ وقت سفارت کرواسی

مراحل درخواست وقت سفارت کرواسی یک فرآیند تدوین شده با جزئیات دقیق است. در این بخش از راهنمای کامل وقت سفارت کرواسی، ما به شما توضیح می‌دهیم که چگونه می‌توانید این مراحل را طی کنید:
 • تهیه مدارک مورد نیاز: قبل از شروع فرآیند درخواست وقت سفارت کرواسی، اطمینان حاصل کنید که تمام مدارک مورد نیاز را در اختیار دارید. این مدارک ممکن است شامل اسناد شناسایی، اسناد مالی، اطلاعات در مورد سفر و همچنین بعضی اسناد اضافی مانند بیمه سفر و رزرو هتل باشد. اطلاعات دقیق در مورد مدارک مورد نیاز را می توانید از سایت رسمی سفارت کرواسی و یا از کارشناسان ما از طریق پشتیبانی سایت سوال بفرمایید.
 • ثبت نام آنلاین: در حال حاضر سفارت کرواسی با همکاری شرکت VFS اقدام به صدور وقت سفارت می کند. این به معنای آن است که شما باید به سایت کارگزاری vfs مراجعه کنید و از طریق آن ثبت نام کنید.
 • پرداخت هزینه: بعد از ثبت نام، شما ممکن است بخواهید هزینه‌های مربوط به درخواست وقت را پرداخت کنید. هزینه‌ها ممکن است شامل هزینه مصاحبه، هزینه پرداخت آنلاین یا هر هزینه دیگری  باشد.
فرآیند اشاره شده در بالا تقریبا برای اکثر کشورهای اروپایی مشابه است، شاید کشورهای از کارگزاری بجز vfs استفاده کنند مثل ایتالیا و آلمان اما فرآیند آن مشابه است. سایت سفارت سوئد خود به شما وقت می دهد، برای فرانسه با توجه به نوع ویزای درخواستی شما شاید مجبور باشید از طریق سایت سفارت و یا vfs اقدام کنید.

هزینه وقت سفارت برای انواع مختلف:

در این بخش اطلاعاتی درباره هزینه وقت سفارت برای تیپ‌های مختلف ویزا کرواسی را بررسی خواهیم کرد. هزینه‌های مربوط به وقت سفارت کرواسی ممکن است بسته به نوع وقت و مدت اقامت متفاوت باشد.
 1. وقت تفریحی یا گردشگری: در صورتی که به عنوان یک گردشگر وارد کرواسی می‌شوید و فقط قصد دارید برای تفریح به این کشور سفر کنید، هزینه ها متفاوت خواهد بود.
 2. وقت تحصیلی یا تحقیقاتی: در صورتی که قصد دارید برای تحصیل یا تحقیقات به کرواسی بروید، هزینه وقت سفارت کرواسی بر مبنای نوع دانشگاه و برنامه تحصیلی شما تعیین می شود. معمولاً دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزشی در کرواسی معاف از پرداخت هزینه وقت سفارت هستند. با این حال، بهتر است از طریق تماس با پشتیبانی سایت از معافیت دانشگاه خود مطمئن شوید.
 3. وقت کاری یا تجاری: در صورتی که قصد دارید برای کار تجاری و یا ارتباط با شرکت‌ها و سازمان‌ها در کرواسی وارد این کشور شوید، هزینه متفاوت خواهد بود.
توجه داشته باشید که این هزینه ها از طرف خود سفارت گرفته می شوند و به صورت کلی جدای از قیمت وقت سفارت هستند.

پاسخ به سوالات متداول:

وقت سفارت کرواسی برای گردشگری، تحصیل یا کار به شما امکان می‌دهد تا به این کشور زیبا سفر کنید. اما، در هر مرحله‌ای از این فرآیند، احتمالاً سوالاتی در ذهن شما پیش می‌آید. در این بخش، به برخی از سوالات متداولی که ممکن است در این موضوع داشته باشید، پاسخ خواهیم داد.چقدر زمان لازم است تا وقت سفارت کرواسی را بگیرم؟در حال حاضر مدت زمان پاسخ‌دهی به ویزای کرواسی بسته به نوع ویزای درخواستی شما ممکن است از 20 تا 40 روز کاری زمان نیاز داشته باشد. هر چند در بیشتر این موراد پاسخگویی در کمتر از 30 روز انجام می شود.آیا نیاز به مراجعه حضوری به سفارت دارم؟بله، برای دریافت وقت سفارت کرواسی، شما علاوه بر سفارت، نیاز است به شرکت VFS به عنوان کارگزار نیز مراجعه داشته باشید. در این مراحل، شما باید داشتن مدارک لازم و پر کردن فرم‌های مورد نیاز را نیز انجام دهید.آیا باید همه مدارک را به زبان کرواتیک ترجمه کنم؟بله، معمولاً مدارک مورد نیاز برای وقت سفارت کرواسی باید به زبان کرواتیک ترجمه شده باشند. این شامل مدارک هویتی، گذرنامه، اسناد تحصیلی و سایر مدارک مربوطه است.

نکات مهم قبل از وقت سفارت کرواسی

وقت سفارت کرواسی یک فرآیند حیاتی است که برای سفر به این کشور باید به آن توجه ویژه ای داشت. قبل از رفتن به سفارت کرواسی، برخی نکات مهم را در نظر داشته باشید تا فرآیند درخواست ویزا به خوبی پیش برود.اولین موردی که باید به آن توجه کنید، مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزا هستند. بررسی کنید که آیا لیست مدارک رسمی از سفارت کرواسی در دسترس شما است و یا نه. معمولاً شما باید از مدارکی مانند اصل پاسپورت، فرم درخواست ویزا، عکس رنگی با توجه به مشخصات دقیق، بیمه سفر و مدارک مالی معتبر برخوردار باشید. بررسی کنید که آیا همه آنان را در اختیار دارید و آماده ارائه هستند.علاوه بر مدارک مورد نیاز، قیمت ویزا هم باید در نظر گرفته شود. هزینه ویزا برای هر کشور متفاوت است و باید این هزینه را پیش از وقت سفارت در نظر بگیرید. همچنین، در نظر داشته باشید که نرخ ارز و هزینه‌ها ممکن است در طول زمان تغییر کند، بنابراین بهتر است از آخرین اطلاعات به روز رسانی شده سایت رسمی سفارت استفاده کنید تا از هزینه‌های دقیق مطلع شوید.

آدرس سفارت کرواسی در تهران:

سفارت کرواسی در تهران
سفارت کرواسی در تهران
آدرستهران، پاسداران، خیابان بهستان یکم، پلاک 19
تلفن22589923-021
فکس22549119-021
روز و ساعت کارییکشنبه تا پنج شنبه ساعت 10 الی 12
سایتhttps://crovisa.mvep.hr/
ایمیل  vrhteh@mvpei.hr

دسترسی سریع به مطالب این مقاله

سایت وقت سفارت

سایت وقت سفارت به عنوان کارگزار وقت سفارت در تهران فعالیت دارد. برای درخواست ویزای اتحادیه اروپا و تایید مدارک متقاضیان، از مجموعه ما کمک بگیرید. سایت وقت سفارت مستقر در تهران با اخذ مدارک، درخواست ویزا و ارسال آن به تمامی سفارت خانه ها، روند بررسی درخواست ها را تسریع کرده است.

سایت وقت سفارت پس از بررسی مدارک، نتیجه پذیرش یا رد درخواست ویزا را اعلام می کند و ویزای مورد نظر برای افراد صادر می شود. رزرو وقت سفارت یکی از دغدغه های علاقه مندان به سفر به کشورهای خارجی به ویژه آلمان، ایتالیا، هلند و… است.

به دلیل حجم بالای درخواست‌ها و به‌ ویژه افزایش تعداد علاقه‌مندان به درخواست ویزا، بسیاری از سفارت‌ها در ایران نمی‌توانند به متقاضیان وقت ملاقات فوری یا سریع ارائه دهند.

به منظور ساده‌سازی رویه‌ها، سایت وقت سفارت تمامی مراحل درخواست، دریافت، تحویل مدارک را برعهده میگیرد تا متقاضیان کمتر درگیر روند پیچیده سفارت ها شوند.

در نهایت پس از تایید مدارک ویزای صادر شده، می توانید ویزای صادر شده را نیز از طریق سایت وقت سفارت دریافت کنید. برای تعیین وقت و تحویل مدارک ویزا به سایت وقت سفارت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *